DarkingMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DarkingMT2

DarkingMT2'Ye Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gm Lik Basvurusu

3 posters
YazarMesaj
ciqi5454

Gm Lik Basvurusu Empty
MesajKonu: Gm Lik Basvurusu   Gm Lik Basvurusu EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 9:24 am

İsim : Cihan
Oyundaki İsim RapCeeeHaN
Gm Lik Yaptınızmı : Daha Önce 3 Gm Lik Yaptım 1 kez sgm Ve Bu Senede 1 yerde GM lik yaptım 7.24 açıgım ve herzaman oyundayım En iyi Gm Ben Olacağım teşekkürler
!!!
menzilsofisi

Gm Lik Basvurusu Empty
MesajKonu: Geri: Gm Lik Basvurusu   Gm Lik Basvurusu EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 4:42 pm

İSİM:ÖZKAN KESKİN YAŞ:19 OYUNDAKIİSİM:menzilsofisi DAHA ÖNCE GM LİK YAPTINIZMI:DAHA ÖNCE KNIGT ONLINEDE GM LIK YAPTIM SONRA METIN2 YI TAFSIYE ETTILER BENDE NASIL OYUN OLDUNA BAKMAK AMAÇLA GIRDIM VE ÇOK BEGENDIM HOŞUMA GITTI ARTIK METIN2 OYNUYORUM GM OLURSAM BENDEN İTEM BİŞEY İSTEYENLERE BİŞEY DEGİL GUNAHIMI BILE VERMEM OYUNADA GEBZEDEN KATILIYORUM GEBZEDEN OTURAN GM LERE SESLENIYORUM HERKESE İYİ OYUNLAR TEŞEKKURLER
marksmen

Gm Lik Basvurusu Empty
MesajKonu: Başvuru   Gm Lik Basvurusu EmptyPtsi Nis. 12, 2010 10:27 pm

Merhaba ben 4 yıldır metin2 de oynuyorum 4 tane 90lvlik çarım var 2 si sura 2 si savaşçı dır Alesta,Kilikya,Malazgirt,Villusa da oynadım

Adım:Taha
Yaşım:15
Lakabım:Marksmen

Gm Lik Basvurusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [GM]'Lik Başvurusu
» GM Lıq basvurusu
» Gm Lik Başvurusu
» gm lik başvurusu
» gmlik basvurusu